Vreselijke ervaring


Hieronder vindt u de ervaring van Anna met reisorganisatie Sunweb. Deze is ingevoerd op 05-02-2025 en gaat over de vakantie naar Oostenrijk in januari 2025.

 
door
21-30 jaar
Met vrienden
-
Vreselijke ervaring
Actieve vakantie in Oostenrijk, januari 2025

    Totaal:
  •  -
  • Vervoer:
  •  -
  • Accommodatie:
  •  -

  • Reisleiding:
  •  -
  • Prijs:
  •  -

Ik heb op 2 januari Sunweb gebeld omdat ik ziek was en niet op vakantie kon. Er waren 21 wachtenden voor me, dus ik heb maar een terugbelverzoek ingediend. Nooit teruggebeld. Uiteindelijk zelf weer contact opgenomen en wat blijkt? Ik had mijn skipas bij Sunweb eruit kunnen halen, wat me minder had gekost. Dit hebben ze me nooit verteld.

Zelfs Sunweb gaf toe dat dit hun fout was, maar alsnog willen ze niks vergoeden. Geen compensatie voor de skipas, helemaal niets. Daarnaast hebben ze helemaal niks op orde. Ze weten niet eens wat er allemaal gemaild is, geven tegenstrijdige informatie en schuiven hun eigen fouten gewoon op de klant af. Ik voel me belazerd en raad iedereen af om ooit bij Sunweb te boeken. Slechte service, geen verantwoordelijkheid, alleen maar je geld innen. Zoek een andere reisorganisatie, bespaar jezelf de frustratie!
Lees meer over deze vakantie >>

Was deze ervaring nuttig voor u?

Ingevoerd op 05-02-2025

Bekijk alle Sunweb ervaringen.





Algemene informatie
Totaal: 2,7
Vervoer: 3,6
Accommodatie: 4,4
Reisleiding: 2,3
Prijs: 2,9
Aangesloten bij:
ANVR SGR Camaliteitenfonds
U kunt bij Sunweb de volgende vakanties boeken:
 Zonvakantie     Wintersport   


Home | Reizen en vakanties | Reisorganisaties | Over ons | Reisorganisatie inschrijven | Contact